شرایط و قوانین

شرایط و قوانین | وبسایت سیتی

حریم خصوصی کاربران:

حریم خصوصی شما در سایت وبسایت سیتی برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است، وبسایت سیتی با بکارگیری بروزترین تکنولوژی های موجود در راستای ایمن سازی سایت همواره می کوشد با تأمین امنیت اطلاعات شخصی شما تجربه خرید آنلاین رضایت بخشی را برای شما به ارمغان آورد.

1-جستجو و مشاهده وبسایتها :

شما میتوانید از فرم جستجو برای دستیابی به وبسایت مورد نظر خود استفاده کنید. لازم به ذکر است که دستیابی سریع تر شما به وبسایت هدفتان، میتوانید با کلیک کردن بر روی فیلتر دسته بندی و نحوه نمایش را مشخص کنید.

کلیه وبسایتهای درج شده در بستر وبسایت سیتی توسط خود کاربران و از طریق پنل کاربری کاربر درون سایت انجام میشود.

لذا وبسایت سیتی در مقابل ارسال اطلاعات غلط و نادرست هیچ مسئولیتی را بر عهده نمیگیرد، اما ما همواره سعی بر آن داریم که اطلاعات درست را برای شما کاربران نمایش دهیم و در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران به سمت جلو حرکت میکنیم، لذا از شما درخواست میشود در صورت مشاهده وبسایت مشکل دار(چه به صورت لینک، چه به صورت متن توضیحی) مشاهده خود را از طریق شماره موبایل 09352340406 و یا آدرس ایمیل info@websitecity.ir در میان بگذارید تا پرسنل وبسایت سیتی در اسرع وقت سعی به برطرف کردن مشکل نمایند.

۲- ارسال وبسایت

شما میتوانید بعد از عضویت و ورود در سایت وبسایت سیتی از طریق پنل کاربری خود اقدام به ارسال وبسایت خود به دو صورت نمایید.

الف- نحوه اول ارسال: ارسال به لینک است که در این حالت لینک وبسایت شما درون سایت به دو صورت رایگان و هزینه دار(با هزینه بسیار کم) برای همیشه ثبت میشود.

ب- نحوه دوم ارسال: ارسال به صورت توضیحی است که در این حالت شما توضیحاتی از فعالیت وبسایت خود داده و دیگر کاربران میتوانند از این توضیحات استفاده کرده و در صورت نیاز به وبسایت شما مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است که برای افزایش میزان امنیت در تراکنش های سایت ما در پنل کاربری شما از کیف پول استفاده کرده ایم و همچنین برای استفاده از درگاه آنلاین اینترنتی از شرکتی معروف چون زرین پال برای انجام تراکنش های هدف استفاده کرده ایم.

۳- خرید ستاره

برای نمایش وبسایت خود در بالاترین دسته فعالیتی شما عزیزان میتوانید از ستاره استفاده کنید و بدیهی است که در هر دسته بندی وبسایتی که بیشترین تعداد ستاره را داشته باشد در بالاترین دسته قرار میگیرد.

4- حمل و نقل

لازم به ذکر است که کلیه فعالیتهای وبسایت وبسایت سیتی به صورت مجازی میباشد و هزینه های دریافت شده از شما کاربران بدون لحاظ شدن هزینه های حمل نقل میباشد.

5- بازگشت وجه

بعد از درج آگهی و پرداخت امکان بازگشت وجه به هیچ عنوان وجود ندارد.