درباره من

وبسایت سیتی در یک نگاه

 
با سلام خدمت وبسایت داران و کاربران وبسایت وبسایت سیتی علی اکبر صادقی هستم از تیم websitecity توی این ویدیو قصد دارم به شما بگم ما برای چی وبسایت سیتی رو خلق کردیم و چه مشکل یا مشکلاتی رو برای شما بر طرف میکنیم.
 

معاملات در زمان های گذشته

 

معاملات در زمان های گذشته به دلیل فاصله های جغرافیایی بالا و همچنین نزدیک نبودن فاصله های ارتباطی بین جوامع بشری، فرد میتوانسته است که در کوی و برزن خود به فعالیت اقتصادی یا معرفی خود بپردازد، همین منظور میتوان گفت که میزان درآمد افراد در آن زمان بسیار پایین تر از میزان درآمد در جوامع کنونی است.

 

خلق اینترنت

 

با خلق اینترنت فاصله های جغرافیایی حذف شد و مرزهای ارتباطی به هم نزدیک شد و بسیاری از افراد سعی کردن که با داشتن یک سایت کسب و کار خودشان رو معرفی کنند و فعالیت خودشان را آنلاین بکنند.

 

خلق وبسایت گوگل

 

با پیدایش تعداد زیاد وبسایت ها در بستر اینترنت نیاز به وبسایتی بود که از بمب اطلاعاتی جلوگیری بکند و همچنین باعث دسترسی کاربران به اطلاعات درست در بستر اینترنت بشود. گوگل خلق شد. اولین موتور جستجو جهان با الگوریتم ها و هوش های مصنوعی که به کاربران اجازه دسترسی به مطالب وبسایت های برتر را می دهد.

 

دیده شدن در گوگل

 

برای اینکه در وبسایت گوگل شناخته بشید نیاز به این دارید که بر اساس اصول گوگل مقاله نویسی کنید یا اینکه به وبسایت گوگل هزینه تبلیغات بدهید تا وبسایت شما را بر اساس کلمات کلیدی مورد تبلیغ در بالاترین نقطه نمایش بدهد. 

 

امکان نرسیدن به هدف

 

امکان نرسیدن به هدف در روش های مقاله نویسی و همچنین خرید کلمه (تبلیغات در گوگل) خیلی زیاد میباشد، شما ممکن است مدت زمان زیادی را برای نوشتن مقاله بر اساس اصول سئو زمان حال خود صرف کرده و بعد از مدتی آن مقاله با معیار های جدید الگوریتم های گوگل نخواند و از دور کلمات کلیدی گوگل آن مقاله حذف بشود، در حالت دیگر اگر شما بخواهید برای تبلیغات هزینه کنید چون هزینه به صورت دلاری میباشد ممکن است این هزینه برای شما صرفه اقتصادی نداشته باشد و هیچگاه این هزینه شما به مشتری تبدیل نشود.

این موارد گفته شده به طبع میتواند برای کسب و کارها و استارتاپ های نوپا همانند یک کابوس باشد.

 

خلق وبسایت سیتی

 

پس باید چی کار کرد؟ به نظر من بهترین راه این هست که وبسایتی خلق بشود که خدمات وبسایت های دیگر را درون خودش معرفی کند، یا اینکه وبسایت ها بتوانند به وبسایت خود از طریق آن وبسایت لینک بدهند، که دیگر وبسایت ها بتوانند خدمات خودشان را به کاربران اینترنت معرفی کنند.

ما وبسایت سیتی را خلق کردیم!

 

معرفی خدمات وبسایت ها در وبسایت سیتی

 

شما به راحتی میتوانید در این وبسایت عضو شوید، خدمات وبسایت خود و کسب و کار خود و وبسایت خود رو معرفی کنید و به راحتی جذب مخاطب داشته باشید. دیگه لازم نیست با اصول سئو مقاله بنویسید و دیگه لازم نیست هزینه های زیاد دلاری پرداخت کنید، ما آمدیم تا کار را برای شما خیلی خیلی راحت تر کنیم.

 

رسیدن بهتر به جامعه آماری هدف

 

توی وبسایت سیتی وبسایتها بر اساس دسته بندی فعالیت خود دسته بندی میشوند و نه بر اساس کلمات جستجو شده توسط کاربر مطالب به آنها نمایش داده شود. این باعث میشود که شما با معرفی درست خدمات کسب و کارتان به دیگران بتوانید زودتر به جامعه آماری هدف کسب و کارتان دست پیدا کنید. با ما همراه باشید...